Ana sayfa ÜrünlerTel Halat Son Durdurucu

EN 13411-3 Tel Halat İçin Alüminyum Yüksükler

Sertifika
Çin Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Sertifikalar
Çin Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

EN 13411-3 Tel Halat İçin Alüminyum Yüksükler

EN 13411-3 Tel Halat İçin Alüminyum Yüksükler
EN 13411-3 Tel Halat İçin Alüminyum Yüksükler EN 13411-3 Tel Halat İçin Alüminyum Yüksükler EN 13411-3 Tel Halat İçin Alüminyum Yüksükler EN 13411-3 Tel Halat İçin Alüminyum Yüksükler EN 13411-3 Tel Halat İçin Alüminyum Yüksükler EN 13411-3 Tel Halat İçin Alüminyum Yüksükler

Büyük resim :  EN 13411-3 Tel Halat İçin Alüminyum Yüksükler

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: AB
Marka adı: TALURIT®
Model numarası: TKON
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 adet
Fiyat: Call or Email for quote
Ambalaj bilgileri: Karton + palet, ahşap kutu veya özel
Teslim süresi: Sipariş onayından sonra 45 gün içinde
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: AYLIK 10.000 ADET

EN 13411-3 Tel Halat İçin Alüminyum Yüksükler

Açıklama
Ürün adı: TALUKON™ Yüksük Model numarası: TKON
Malzeme: Alüminyum alaşım Standart: EN 13411-3
paketleme: Karton + palet, ahşap kutu veya özel Uygulama: kaldırma dişlisi endüstrisi için
Vurgulamak:

EN 13411-3 Tel Halat için Alüminyum Yüksükler

,

Tel Halat için Alüminyum Yüksükler

,

EN 13411-3 alüminyum kablo yüksükleri

 
EN 13411-3 Tel Halat İçin Alüminyum Yüksükler 0
TALUKON™ Yüksük
Alüminyum Yüksük, askı uygulaması için yapılmış konik bir yüksük
 
Ürün Açıklaması
TALUKON™, askı uygulaması için yapılmış konik bir yüksüktür.Tel halatın kısa ucunun preslendikten sonra doğru şekilde konumlandırılmasını sağlamak için bir kontrol deliğine sahiptir.Ayrıca piyasadaki diğer konik yüksüklere kıyasla çok sıkı bir oturmaya sahiptir.Tel halat sonlandırması kaldırma sırasında yakalanmayacak ve sadece bir engelden kayacaktır.Bu, kaza riskini en aza indirecektir.
 
Sanat.No: TKON 18 – TKON 44

Alüminyum TALUKON™ yüksük, preslemeden sonra tel halatın etrafına çok sıkı ve akıcı bir şekilde oturması için geliştirilmiştir.TALUKON™ ekleme sistemi doğrulanmıştır ve EN 13411-3 gerekliliklerini karşılamaktadır.

Alüminyum halka, özel tasarım ve kontrol deliği elde etmek için bir freze makinesinde inceltilir.TALUKON™ 18-44 bedenleri mevcuttur, art no: TKON.Yüksükler bir parti numarası ve tip numarası ile işaretlenmiştir.
 
Uygulamalar
TALUKON™, kaldırma dişlisi endüstrisi için özel olarak üretilmiştir.Bu, piyasadaki diğer konik halkalara kıyasla çok sıkı oturan bir halkadır.Tel halat sonlandırması, kaldırma sırasında takılmayacak ve basitçe bir engelden kayacaktır.Bu, kaza riskini en aza indirecektir.Konik, kaldırırken yakalanmayacak şekilde tasarlanmıştır, ancak kaza riskini en aza indirerek kayması gerekir.
 
Akılda bulundurulacak
Muayene deliği, dövme işleminden sonra tam yerleştirme uzunluğunun elde edilebilmesi ve doğrulanabilmesi için tasarlanmıştır.Dövmeden sonra tel halatın dövme sırasında kaymadığını kontrol edin.TALUKON™ patentli bir çözümdür: Başvuru no.09164696.8 Askı uygulaması için konik halka.TALUKON™ yüksüklerin kullanım koşulu, Talurit AB ile imzalanmış bir lisans sözleşmesidir.
 
TALURİT Hakkında
 
TALURIT şirketi, tel halatların mekanik olarak birleştirilmesi için patentli bir çözüm üzerine kurulmuştur.TALURIT, o zamandan beri mekanik birleştirme için etkili yöntemler ve ekipman geliştirerek bu özel alanda öncü şirket olmuştur.

Şirket özel bir şirkettir ve 1948'de kurulmuştur. Ana şirket, İsveç'in Göteborg şehrinde yerleşik olup, Güney Almanya'da Singen yakınlarında ve Birleşik Krallık'ta Barnsley'de bağlı ortaklıkları bulunmaktadır.Ningbo, Çin ve Singapur'da yan kuruluşları var.

TALURIT ürünlerini dünya çapında satmaktadır ve çoğu sanayileşmiş ülkede temsil edilmektedir.Standart ürün stoğu, tedarik sürelerini kısaltmak ve verimliliği artırmak için dünya çapında stratejik olarak konumlandırılmıştır.
 
Anfeng Kaldırma ve Arma, TALURIT yüksükler, alüminyum halkalar, bakır halkalar, paslanmaz çelik halkalar, karbon çelik halkalar ve daha fazlası için Çin'de münhasır olmayan yetkili distribütördür.
 
Anfeng Kaldırma ve Arma Hakkında
 
Şanghay Serbest Ticaret Bölgesi'nde bulunan Şanghay Anfeng Kaldırma ve Arma Ltd. dokuma sapanlar, yuvarlak sapanlar, tel halat ve sapanlar, zincirler, arma aksesuarları ve daha fazlasını tedarik etme konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir teknik ve satış şirketidir.
 
Anfeng, çelik halatlar, tel halat sapanlar, kaldırma zincirleri ve aksesuarları, dokuma sapanlar, yuvarlak sapanlar, düşmeye karşı koruma koşum takımı, tayfun dayanıklı seri ürünler, bağlama, açık deniz demirleme halatları, zincirli vinçler, kaldıraçlı vinçler, elektrikli vinçler, 1500 tona kadar zincirler, ve kaldırma noktaları.
 
Eğitimli personelimiz ve yüksek standartta QA/QC prosedürü ve denetimleri tarafından desteklenen yüksek kaliteli ürünler sağlayıcısı olarak dünya çapında bir itibar kazandık. Teknik kadromuz, ürünlerin tüm güvenlik ve üretim gereksinimlerini karşıladığından emin olur.Anfeng, talep üzerine müşterilere DNV-GL, CCS, ABS ve diğer üçüncü taraf denetim sertifikaları sağlar.
 
EN 13411-3 Tel Halat İçin Alüminyum Yüksükler 1
 

 

İletişim bilgileri
Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD.

İlgili kişi: john xu

Tel: +8613817535214

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)