Ana sayfa ÜrünlerTel Halat Son Durdurucu

EN 13411-3 Yüksek Dereceli Bakır Tel Yüksükler

Sertifika
Çin Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Sertifikalar
Çin Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

EN 13411-3 Yüksek Dereceli Bakır Tel Yüksükler

EN 13411-3 Yüksek Dereceli Bakır Tel Yüksükler
EN 13411-3 Yüksek Dereceli Bakır Tel Yüksükler EN 13411-3 Yüksek Dereceli Bakır Tel Yüksükler EN 13411-3 Yüksek Dereceli Bakır Tel Yüksükler EN 13411-3 Yüksek Dereceli Bakır Tel Yüksükler EN 13411-3 Yüksek Dereceli Bakır Tel Yüksükler

Büyük resim :  EN 13411-3 Yüksek Dereceli Bakır Tel Yüksükler

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: AB
Marka adı: TALURIT®
Model numarası: TCU
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 adet
Fiyat: Call or Email for quote
Ambalaj bilgileri: Karton + palet, ahşap kutu veya özel
Teslim süresi: Sipariş onayından sonra 45 gün içinde
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: AYLIK 10.000 ADET

EN 13411-3 Yüksek Dereceli Bakır Tel Yüksükler

Açıklama
Uygulama: paslanmaz çelik tel halatlarla kullanılır Ürün adı: TALURIT® Bakır Geri Dönüş Yüksüğü (TCU)
Malzeme: yumuşak durumda yüksek dereceli bakır Marka adı: TALURIT®
Standart: EN 13411-3 paketleme: Karton + palet, ahşap kutu veya özel
Vurgulamak:

EN 13411-3 bakır tel halkalar

,

TCU bakır tel halkalar

,

EN 13411-3 bakır halkalar

 

EN 13411-3 Yüksek Dereceli Bakır Tel Yüksükler 0
TALURİT® Bakır Geri Dönüş Yüksüğü (TCU)
paslanmaz çelik tel halat ile kullanılırgalvanik korozyonu önlemek için
 
Ürün Açıklaması
Bakır halkalar, yüksek aşındırıcı ortamlarda Paslanmaz çelik halkalara alternatif olarak tasarlanmıştır.Yüksük, galvanik korozyonu önlemek için paslanmaz çelik tel halat ile kullanılmalıdır.
Bakır halka (TCU), paslanmaz çelik tel halat için tasarlanmıştır.n aşındırıcı çevre.Galvanik korozyondan kaçınmanın gerekli olduğu yerlerde paslanmaz çelik yüksüklere iyi bir alternatiftir.TCU yüksükleri 1 - 30 arası boyutlarda mevcuttur. TCU yüksüklerinin preslenmesi, karşılık gelen alüminyum alaşım T yüksüğünden yaklaşık %25 daha yüksek basınç gerektirir.
Sanat.No: TCU 01 – TCU 30
TCU bakır geri dönüş yüksüğü TALURIT'e göre doğrulanmıştır®EN 13411-3 çerçevesinde olan ekleme sistemi.Ancak bu standartta bakır malzemeden bahsedilmemektedir.
Uygulamalar
Tuzlu su ortamında galvanik korozyonu önlemek için bakır paslanmaz çelik tel halatlarla birlikte kullanılır.Alüminyum geri dönüş yüksüklerinde olduğu gibi aynı kalıplar kullanılabilir.Malzeme yumuşak durumda yüksek dereceli bakırdır.TCU bakır geri dönüş yüksüğü, mandrel üzerinden sorunsuz bir şekilde ekstrüde edilir.
Akılda bulundurulacak
C'den yapılan kaldırma faaliyetleri için sapanların sağlamlığını garanti etmiyoruz.
opper geri dönüş yüksükleri.Talimatlarımıza göre gerçekleştirilen bir sonlandırma, normal olarak, tel halatın minimum kopma yükünün (MBL) %90'ı kadar bir gerilme mukavemetine dayanacaktır.Sonlandırmanın sağlamlığını sağlamak için doğrulama testleri yapılmalıdır.
TALURİT Hakkında
 
 • TALURIT şirketi, tel halatların mekanik olarak birleştirilmesi için patentli bir çözüm üzerine kurulmuştur.TALURIT, o zamandan beri mekanik birleştirme için etkili yöntemler ve ekipman geliştirerek bu özel alanda öncü şirket olmuştur.

  Şirket özel bir şirkettir ve 1948'de kurulmuştur. Ana şirket, İsveç'in Göteborg şehrinde yerleşik olup, Güney Almanya'da Singen yakınlarında ve Birleşik Krallık'ta Barnsley'de bağlı ortaklıkları bulunmaktadır.Ningbo, Çin ve Singapur'da yan kuruluşları var.

 • TALURIT ürünlerini dünya çapında satmaktadır ve çoğu sanayileşmiş ülkede temsil edilmektedir.Standart ürün stoğu, tedarik sürelerini kısaltmak ve verimliliği artırmak için dünya çapında stratejik olarak konumlandırılmıştır.
   
 • Anfeng Kaldırma ve Arma, TALURIT yüksükler, alüminyum halkalar, bakır halkalar, paslanmaz çelik halkalar, karbon çelik halkalar ve daha fazlası için Çin'de münhasır olmayan yetkili distribütördür.
   
  Anfeng Kaldırma ve Arma Hakkında
   
  Şanghay Serbest Ticaret Bölgesi'nde bulunan Şanghay Anfeng Kaldırma ve Arma Ltd. dokuma sapanlar, yuvarlak sapanlar, tel halat ve sapanlar, zincirler, arma aksesuarları ve daha fazlasını tedarik etme konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir teknik ve satış şirketidir.
   
  Anfeng, çelik halatlar, tel halat sapanlar, kaldırma zincirleri ve aksesuarları, dokuma sapanlar, yuvarlak sapanlar, düşmeye karşı koruma koşum takımı, tayfun dayanıklı seri ürünler, bağlama, açık deniz demirleme halatları, zincirli vinçler, kaldıraçlı vinçler, elektrikli vinçler, 1500 tona kadar zincirler, ve kaldırma noktaları.
   
  Eğitimli personelimiz ve yüksek standartta QA/QC prosedürü ve denetimleri tarafından desteklenen yüksek kaliteli ürünler sağlayıcısı olarak dünya çapında bir itibar kazandık. Teknik kadromuz, ürünlerin tüm güvenlik ve üretim gereksinimlerini karşıladığından emin olur.Anfeng, talep üzerine müşterilere DNV-GL, CCS, ABS ve diğer üçüncü taraf denetim sertifikaları sağlar.
   
  EN 13411-3 Yüksek Dereceli Bakır Tel Yüksükler 1
   

   

İletişim bilgileri
Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD.

İlgili kişi: john xu

Tel: +8613817535214

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)