Ana sayfa ÜrünlerTel Halat Son Durdurucu

Standart Geri Dönüş Yüksük Tel Halat Son Durdurucu Karbon Çelik

Sertifika
Çin Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Sertifikalar
Çin Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Standart Geri Dönüş Yüksük Tel Halat Son Durdurucu Karbon Çelik

Standart Geri Dönüş Yüksük Tel Halat Son Durdurucu Karbon Çelik
Standart Geri Dönüş Yüksük Tel Halat Son Durdurucu Karbon Çelik Standart Geri Dönüş Yüksük Tel Halat Son Durdurucu Karbon Çelik Standart Geri Dönüş Yüksük Tel Halat Son Durdurucu Karbon Çelik Standart Geri Dönüş Yüksük Tel Halat Son Durdurucu Karbon Çelik Standart Geri Dönüş Yüksük Tel Halat Son Durdurucu Karbon Çelik

Büyük resim :  Standart Geri Dönüş Yüksük Tel Halat Son Durdurucu Karbon Çelik

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: AB
Marka adı: TALURIT®
Model numarası: T-LOC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 adet
Fiyat: Call or Email for quote
Ambalaj bilgileri: Karton + palet, ahşap kutu veya özel
Teslim süresi: Sipariş onayından sonra 45 gün içinde
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: AYLIK 10.000 ADET

Standart Geri Dönüş Yüksük Tel Halat Son Durdurucu Karbon Çelik

Açıklama
Anahtar Kelime: T-LOC™ Çelik Takviye Halkası Malzeme: Karbon çelik
Brand name: TALURIT® Test edilmiş ve onaylanmış: EN 13411-3
paketleme: Karton + palet, ahşap kutu veya özel
Vurgulamak:

Karbon Çelik Tel Halat Uç Durdurucu

,

EN 13411-3 Tel Halat Uç Durdurucu

,

T-LOC geri dönüş yüksükleri

 
Standart Geri Dönüş Yüksük Tel Halat Son Durdurucu Karbon Çelik 0
T-LOC™ Çelik Takviye Halkası
karbon çeliğinden yapılmış ve standart bir geri dönüş halkası ile birlikte dövülmüş
 
Ürün Açıklaması

T-LOC™, güçlendirilmiş bir alüminyum sonlandırmadır.Özellikle ağır hizmet tipi yüksük kullanıldığında alüminyum yüksüğün ayrılmasını önler.2160 kalite tel halatlar için onaylanmıştır. T-LOC™ karbon çeliğinden yapılmıştır ve T tipi standart bir geri dönüş halkası ile birlikte dövülmüştür.

 
Sanat.No: T-LOC 10 – T-LOC 66
Patent beklemede: Başvuru no.PCT/SE2010/000142 Güçlendirilmiş alüminyum sonlandırma.
T-LOC™ karbon çeliğinden üretilmiştir ve özellikle dolu yüksük gözleriyle birlikte T yüksüklerle birlikte 2160 kalite dönmeye dayanıklı tel halat için tasarlanmıştır.Sistem, 35(W) x 7 sınıfında dönmeye dayanıklı tel halatlarla test edilmiş ve EN 13411-3'e göre valide edilmiştir.Test edilen yapılar 34(W) x K7 ve 39(W) x K7-WSC'dir, doldurma faktörü: 0.74-0.75.
Uygulamalar
2160 dereceli yüksek gerilimli tel halat kullanıldığında, T-LOC™ normalden daha yüksek bir ayırma kuvvetine sahip özel askı gözünü sabitleyecektir.T-LOC™ karbon çeliğinden üretildiğinden ve alüminyumdan daha iyi bir çekme mukavemetine sahip olduğundan.DIN 3091'e göre yekpare yüksükler ve yüksek halat kaliteleri, sapan gözüne en yakın yüksük tarafında gerilim uygulayacaktır.T-LOC™, askı gözünün daha geniş üst açısına uygulanan basıncın neden olduğu göz ayırma kuvvetleri nedeniyle alüminyum yüksük ayrılmasını durdurur.
Akılda bulundurulacak
Yeni kalıp gerekmez, T-LOC™ alüminyum halka ile birlikte mevcut kalıplarınızda dövülür.Dövme işlemi sırasında sorunsuz bir şekilde birleştirilirler.T-LOC™ ile birlikte sadece alüminyum T yüksükler kullanılabilir.Çelik tel halatların çeşitliliği nedeniyle hepsini onaylamak zordur.Diğer tel halat yapıları ve dolgu faktörleri kullanılacaksa, uygulamanın mukavemetini doğrulamak için testler yapılmalıdır.
 • TALURİT Hakkında
   
  TALURIT şirketi, tel halatların mekanik olarak birleştirilmesi için patentli bir çözüm üzerine kurulmuştur.TALURIT, o zamandan beri mekanik birleştirme için etkili yöntemler ve ekipman geliştirerek bu özel alanda öncü şirket olmuştur.

  Şirket özel bir şirkettir ve 1948'de kurulmuştur. Ana şirket, İsveç'in Göteborg şehrinde yerleşik olup, Güney Almanya'da Singen yakınlarında ve Birleşik Krallık'ta Barnsley'de bağlı ortaklıkları bulunmaktadır.Ningbo, Çin ve Singapur'da yan kuruluşları var.

 • TALURIT ürünlerini dünya çapında satmaktadır ve çoğu sanayileşmiş ülkede temsil edilmektedir.Standart ürün stoğu, tedarik sürelerini kısaltmak ve verimliliği artırmak için dünya çapında stratejik olarak konumlandırılmıştır.
   
 • Anfeng Kaldırma ve Arma, TALURIT yüksükler, alüminyum halkalar, bakır halkalar, paslanmaz çelik halkalar, karbon çelik halkalar ve daha fazlası için Çin'de münhasır olmayan yetkili distribütördür.
    
  Anfeng Kaldırma ve Arma Hakkında
   
  Şanghay Serbest Ticaret Bölgesi'nde bulunan Şanghay Anfeng Kaldırma ve Arma Ltd. dokuma sapanlar, yuvarlak sapanlar, tel halat ve sapanlar, zincirler, arma aksesuarları ve daha fazlasını tedarik etme konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir teknik ve satış şirketidir.
   
  Anfeng, çelik halatlar, tel halat sapanlar, kaldırma zincirleri ve aksesuarları, dokuma sapanlar, yuvarlak sapanlar, düşmeye karşı koruma koşum takımı, tayfun dayanıklı seri ürünler, bağlama, açık deniz demirleme halatları, zincirli vinçler, kaldıraçlı vinçler, elektrikli vinçler, 1500 tona kadar zincirler, ve kaldırma noktaları.
   
  Eğitimli personelimiz ve yüksek standartta QA/QC prosedürü ve denetimleri tarafından desteklenen yüksek kaliteli ürünler sağlayıcısı olarak dünya çapında bir itibar kazandık. Teknik kadromuz, ürünlerin tüm güvenlik ve üretim gereksinimlerini karşıladığından emin olur.Anfeng, talep üzerine müşterilere DNV-GL, CCS, ABS ve diğer üçüncü taraf denetim sertifikaları sağlar.
   
  Standart Geri Dönüş Yüksük Tel Halat Son Durdurucu Karbon Çelik 1
   
   

İletişim bilgileri
Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD.

İlgili kişi: john xu

Tel: +8613817535214

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)