Ana sayfa ÜrünlerDüşmeye Karşı Koruma Emniyet Kemerleri

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması

Sertifika
Çin Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Sertifikalar
Çin Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması
%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması %100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması %100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması

Büyük resim :  %100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: COBAIN
Sertifika: CE, GS, ISO9001
Model numarası: COH01
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500 ADET
Fiyat: Call or Email for quote
Ambalaj bilgileri: Karton + palet, ahşap kutu veya özel
Teslim süresi: Sipariş onayından sonra 45 gün içinde
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: AYLIK 10.000 ADET

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması

Açıklama
Brand name: COBAIN Anahtar Kelime: Yüksek Mukavemetli, Tüm Vücut Emniyet Kemerleri, Yüksekte Çalışmak İçin Kişisel Düşmeye Karşı Koruma
Renk: Floresan sarı ve parlak mavi boyut: Evrensel
tip: Tam vücut emniyet kemeri Malzeme: Güçlendirilmiş metal tokalar ve halkalarla birleştirilmiş %100 PES yapımı boyunluklar ve kayışlar
Standart: GB 6095-2009, AS/NES 1891.1-2007 ve EN 361-2002 Müşteri Hizmetleri: OEM, ODM
paketleme: Karton + palet, ahşap kutu veya özel
Vurgulamak:

ISO9001 Emniyet Kemeri Düşme Koruması

,

GS Emniyet Kemeri Düşme Koruması

,

%100 PES bel kemeri emniyet kemeri

 
COH01 Emniyet KemeriBel Kayışı ile
 
Yüksek Mukavemetli Tam Vücut Emniyet Kemerleri (marka adı:KOBAIN)
Yüksekte Çalışmak İçin Kişisel Düşmeye Karşı Koruma Ekipmanı
 
Açıklama
 
COBAIN serisi Tam Vücut Emniyet Kemerleri boyunca düşüş durdurma kuvvetlerini dağıtınsırt, omuzlar, göğüs, kalçalar ve pelvis.Onlar loş ışıkta ve sisli günlerde mükemmel bir şekilde ayırt edilebilen floresan sarısı ve parlak mavi ile renklendirilmiştir.Boyun askıları ve kayışlar %100 PES'ten yapılmıştır, tecrübeli dikiş işçiliği ile birleştirilmiştir ve takviye ile birleştirilmiştir.metal tokalar (takması ve çıkarması kolay emniyet kemeri tokaları veya tri-kaydırmalı tokalar) ve her kullanım için güvenliği garanti eden halkalar.
 
Bu, tehlike olduğunda hayatta kalma oranını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış yükseklik güvenlik ekipmanı serisidir, emniyet kemeri ağı, karın üzerindeki darbeleri önlemek için aşağı kuvvetini omuzlara, kucaklara ve kalça altına kadar çeşitlendirebilir;kullanıcıyı dik tutarken beyindeki hiperemiyi önler;kurtarma için değerli zaman satın almak.
 
BuYüksekte Çalışmak İçin Kişisel Düşmeye Karşı Koruma Ekipmanı.Pek çok uygulamada kullanılabilen veya inşaat, imalat ve kamu hizmetleri gibi işçilerin düşme riski altında olduğu farklı endüstrilerdeki belirli kullanımlar için özelleşmiş olabilen genel çeşitler halinde gelirler.
 
Tam Vücut Güvenliği HKemerler, omuzlar arasındaki koşumun arkasında bir ankraj bağlantısı Dee halkasına sahiptir.Emniyet kemeri ayrıca göğüs bölgesinde emniyet kemerinin ön tarafında bir Dee halkası ile donatılabilir.omüşterinin ihtiyacına bağlıdır.
 
%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 0
Tam Vücut Güvenliği HKemerler, omuzlar arasındaki koşumun arkasında bir ankraj bağlantısı Dee halkasına sahiptir.
 
Vasıf
 
fabrikada süreçleri COBAIN serisi Tam Vücut Emniyet Kemerlerihepsi ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında kalifiyedir.Güvenlik sertifikası ve iş güvenliği akreditasyonu ile verilirler.Hepsiürünler Çin kalite standartlarını benimsemekle birlikte Avustralya (AS/NES 1891.1-2007) ve Avrupa (EN 361-2002) standartlarındaki gereksinimleri de karşılamaktadır.
 
GB 6095-2009 "Güvenlik Kemeri" ve GB/T 6096-2009 "Güvenlik Kemeri Test Metodu" yönetmelik belgesinde listelenen standartlara göre test edilirler.Her ürünün genel statik ve dinamik ağırlık yükleme testlerini geçmesi gerekirken, her bileşenin mekanik performans testlerinin yanı sıra kendi statik ve dinamik ağırlık yükleme testlerini de geçmesi gerekir.
 
%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 1
Her Tam Vücut Emniyet Kemerinin genel statik ve dinamik ağırlık yükleme testlerini geçmesi gerekir.
 
Ürün özellikleri
 
1.Floresan sarısı ve parlak mavi ile renklendirilmiş, loş ışıkta ve sisli günlerde mükemmel şekilde tanımlanabilir.
2.Boyunluklar ve kayışlar, %100 PES'ten yapılmıştır ve tecrübeli dikiş işçiliği ile birleştirilmiştir.
3. Takviye ile birleştirilmiş metal tokalar (takması ve çıkarması kolay emniyet kemeri tokaları veya tri-kaydırmalı tokalar) birHer kullanım için güvenliği garanti eden d halkaları.
4.Beş ağ, sırt, omuzlar, göğüs, kalçalar ve pelvis boyunca çeşitli düşme durdurma kuvvetlerine işaret eder.
5.Süspansiyon sırasında dengeli.
6. Hafif ağırlıklı.
7. Anti Renk solması.
8. UV ışınlarına dayanıklıdır.
9. Rahat ve kapsamlı koruma.
 
%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 2
Tam Vücut Güvenliğinin boyunlukları ve kayışlarıkoşum takviye ile birleştirilmiştirmetal tokalar (takması ve çıkarması kolay emniyet kemeri tokaları veya tri-kaydırmalı tokalar) birHer kullanım için güvenliği garanti eden d halkaları.
 
marka kavramı CÖben: 
1. Rahat ve kolay erişilebilir.
2. Dengeleme ve ağırlığa toleranslı.
3.sigortalanabilir vetoplam koruma.
 
Ürün Özellikleri
 
H serisi, daha iyi konfor sağlamak için bel kayışları ile CON'un yükseltilmiş versiyonudur.
 
1. Koşum, standartların gerektirdiği 15KN'den daha yüksek 29KN kuvveti kaldırabilen yüksek mukavemetli PET elyaftan yapılmıştır.
2. Dövme donanım 22KN üzerinde kuvveti sürdürebilir, kesmeyi ve kayışlarda aşınmayı azaltmak için düzgün kenarlara ve açılara sahiptir.
3. Göğüs ve bacak kayışları tamamen ayarlanabilir, acil durumlarda hızlı serbest bırakılan tokalarla birleştirilir.
4. Ürün, uzun süreli süspansiyon için uygun olmayan düşme koruması içindir;Kurtarma, bir kazadan hemen sonra yapılmalıdır.
5. Kemer ve kordon takım olarak kullanılmaktadır.
6. Maksimum toplam ağırlık yükü 100kg ile sınırlıdır.
 
Montaj Talimatı
 
 
bir.Arka Dee halkasını tutarak emniyet kemerini alın, kayışları ayırmak için emniyet kemerini hafifçe sallayın.Bacak, göğüs ve bel (varsa) kayışlarındaki tokaların serbest olduğundan ve tokalı olmadığından emin olun ve tüm kayışların tamamen uzamasına izin verin.Bileşenlerin, dokuma dikişlerin ve tokaların kullanım öncesi incelemesini yapın, ardından hizmetten çekilme tarihinin geçmediğini belirlemek için etiketi kontrol edin.
 
b.Kemeri arka Dee halkası uzağa bakacak şekilde tutun, omuz askılarını elinizin üzerine yerleştirin ve kemeri açık tutun.
 
c.Kemeri döndürün ve dirseğinizden birini bir kol halkasına sokun ve ardından kolu halkanın içinden geçirin, işlemi diğer kolla tekrarlayın.Kemerin omuzlarınıza düşmesine izin verin ve omuz askılarında bükülme olmadığından emin olun.
 
d.Göğüs kemerlerini, ardından bel kemerlerini (varsa) bağlayın, bükülme olmadığından emin olun.
 
e.Bacak kayışlarını bağlayın, kayışlarda bükülme olmadığından emin olun ve kayışların gevşek ucu sizden uzağa bakmalıdır.
 
f.Arka Dee halkasını sırtınızın ortasına yerleştirmek için önce omuz askılarını ayarlayın.
 
g.Göğsü, beli (varsa) ve ardından tokalarındaki bacak kayışlarını sıkı bir şekilde oturacak şekilde ayarlayın, ne çok gevşek ne de çok sıkı olduklarından emin olun, ardından serbest dokumayı yerinde tutmak için dokuma tutucuyu kaydırın.
 
h.Kordonun enerji emici ucunu arka Dee halkasına asarak emniyet kemerine bir kordon takın.Dee halkası kullanıcının arkasında bulunduğundan bağlantı, takma işleminden önce yapılmalıdır, ancak bu pratik değilse, bağlantı başka bir yetkili kişi tarafından yapılmalı ve kontrol edilmelidir.
 

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 3%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 4%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 5%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 6

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 7%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 8%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 9%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 10

 

Jian Feng Sling ve COBAIN serisi hakkında
 
Jian Feng Sling Co.Ltd, endüstriyel kaldırma ve malzeme taşımacılığı için kaldırma araçları ve güvenilir ve pratik hizmetlerin bir Çinli profesyonel tedarikçisidir.Ürünleri arasında: çelik halat, tel halat araçları, sapan donanım aksesuarları, kaldırma araçları, zincir arma, sentetik elyaf sapan, Typhoon kanıtlanmış sapan serisi ve yükseklik güvenlik ekipmanları bulunmaktadır.Ürünleri, sembolik altyapı projelerinde, gemi fabrikalarında ve ayrıca iç ve açık deniz mühendislik projelerinde yaygın olarak yer almaktadır.Şirketimiz iç ve dış itibar kazanırken.
 
COBAIN serisi Tam Vücut Emniyet Kemeri, 2016 yılında piyasaya sürülen kendi markalı bir yükseklik güvenlik ekipmanı serisidir. Ürün, Yüksekte Çalışanlar için güvenlik ve güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır.
 

Anfeng Kaldırma ve Arma Jian Feng Sling tarafından yapılan tüm ürünler için yetkili distribütördür.

 
Anfeng Kaldırma ve Arma Hakkında
 
Şanghay Serbest Ticaret Bölgesi'nde bulunan Şanghay Anfeng Kaldırma ve Arma Ltd. dokuma sapanlar, yuvarlak sapanlar, tel halat ve sapanlar, zincirler, arma aksesuarları ve daha fazlasını tedarik etme konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir teknik ve satış şirketidir.
 
Anfeng, çelik halatlar, tel halat sapanlar, kaldırma zincirleri ve aksesuarları, dokuma sapanlar, yuvarlak sapanlar, düşmeye karşı koruma koşum takımı, tayfun dayanıklı seri ürünler, bağlama, açık deniz demirleme halatları, zincirli vinçler, kaldıraçlı vinçler, elektrikli vinçler, 1500 tona kadar zincirler, ve kaldırma noktaları.
 
Teknik kadromuz, ürünlerin tüm güvenlik ve üretim gereksinimlerini karşıladığından emin olur.Anfeng, talep üzerine müşterilere DNV-GL, CCS, ABS ve diğer üçüncü taraf denetim sertifikaları sağlar.
 

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 11

 

Kaldırma ve arma endüstrisinde 20 yıllık tecrübeye sahip olan Anfeng, müşterilerine yalnızca yüksek kaliteli kaldırma ve arma ürünleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda teknik danışmanlık, çözüm tasarımı, ürün planlama, yerinde yardım gibi farklı projelere göre komple kaldırma çözümleri sunar. satış sonrası destek.
 
 

İletişim bilgileri
Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD.

İlgili kişi: john xu

Tel: +8613817535214

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)