Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerDüşmeye Karşı Koruma Emniyet Kemerleri

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması

Sertifika
Çin Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Sertifikalar
Çin Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması
%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması %100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması %100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması

Büyük resim :  %100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: COBAIN
Sertifika: CE, GS, ISO9001
Model numarası: COH01
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 adet
Fiyat: Call or Email for quote
Ambalaj bilgileri: Karton + palet, ahşap kutu veya özel
Teslim süresi: Sipariş onayından sonra 45 gün içinde
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: AYLIK 10.000 ADET

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması

Açıklama
Brand name: COBAIN Anahtar kelime: Yüksek dayanıklılık, tüm vücut güvenlik kemerleri, yükseklikte çalışmak için kişisel düşme koruma ek
Renk: Floresan sarı ve parlak mavi Boyut: Evrensel
Türü: Tam vücut emniyet kemeri Malzeme: % 100 PE'den yapılmış ipler ve kemerler, desteklenmiş metal kelepçeler ve halkalar ile birleştirilmi
Standart: GB 6095-2009, AS/NES 1891.1-2007 ve EN 361-2002 Müşteri Hizmetleri: OEM, ODM
Paketleme: Karton + palet, ahşap kutu veya özel
Vurgulamak:

ISO9001 Emniyet Kemeri Düşme Koruması

,

GS Emniyet Kemeri Düşme Koruması

,

%100 PES bel kemeri emniyet kemeri

 
COH01 Emniyet kemeriBel Kemeri ile
 
Yüksek Güçlü Tam Vücut Güvenlik Kuşakları (marka adı:COBAIN)
Yüksekte çalışmak için kişisel düşme koruma ekipmanları
 
Açıklama
 
COBAIN serisi tüm vücut güvenlik kemerleri Düşme durdurma kuvvetlerini bölgeye dağıtın.sırt, omuz, göğüs, kalça ve pelvis. Flüoresan sarı ve parlak mavi renklerindedir, soluk ışıkta ve sisli günlerde mükemmel bir şekilde tanımlanabilir.İpler ve kemerler %100 PES'den yapılır, deneyimli dikiş işçiliği ile monte edilir ve güçlendirilmiş iplerle birleştirilirMetal kelepçeler (Emniyet kemeri kelepçeleri veya tri-glide kelepçeleri, giymek ve çıkarmak kolay) ve her kullanım için güvenliği sağlamak için yüzükler.
 
Bu yükseklik güvenlik ekipman serisi, tehlike olduğunda hayatta kalma oranını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.Karın üzerindeki darbeyi önlemek için kucağın etrafında ve kalça altında• Kullanıcıyı düz tutarken beyinde hiperemiyi önler; kurtarma için değerli zaman kazanır.
 
Bu...Yüksekte çalışmak için kişisel düşme koruma ekipmanları.Birçok uygulamada kullanılabilecek genel çeşitlerde bulunurlar veya işçilerin düşme riski taşıdığı farklı endüstrilerde, örneğin inşaat,Üretim, ve kamu hizmeti.
 
BuTüm vücut güvenliği HZincirlerin omuzları arasındaki zincirin arkasında bir demirleme bağlantısı vardır.- Evet.Müşterinin talebine bağlı.
 
%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 0
BuTüm vücut güvenliği HBağlayıcıların omuzları arasında bir demirleme bağlantısı vardır.
 
Yeterlilik
 
Üretim süreçleriCOBAIN serisi tüm vücut güvenlik kuşaklarıTüm şirketler ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi'ne göre nitelikli. Güvenlik sertifikası ve emek güvenliği akreditasyonu ile onaylanmıştır.Ürünler Çin kalite standartlarını benimserken, aynı zamanda Avustralya (AS/NES 1891.1-2007) ve Avrupa (EN 361-2002) standartlarının gereksinimlerini de karşılar.
 
Uygulama belgesinde listelenen standartlara göre test edilirler GB 6095-2009 "Güvenlik Harness" ve GB/T 6096-2009 "Güvenlik Harness Test Yöntemleri".Her ürünün genel statik ve dinamik ağırlık yükleme testlerini geçmesi gerekir, her bileşen kendi statik ve dinamik ağırlık yükleme testlerini ve mekanik performans testlerini geçmelidir.
 
%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 1
Her bir Tam Vücut Güvenlik Kuşağının genel statik ve dinamik ağırlık yükleme testlerini geçmesi gerekir.
 
Ürün Özellikleri
 
1.Floresan sarı ve parlak mavi renkleri, zayıf ışık ve sisli günlerde mükemmel bir şekilde tanımlanabilir.
2.İpler ve kemerler %100 PES'den yapılmış, deneyimli dikiş işçiliği ile monte edilmiştir.
3Güçlendirilmiş birleştirme.Metal kelepçeler (Emniyet kemeri kelepçeleri veya tri-glide kelepçeleri, giymek ve çıkarmak kolay) birHer kullanım için güvenliği garanti etmek için d halkalar.
4.Beş ağ, sırt, omuz, göğüs, kalça ve pelvis boyunca çeşitli düşme durdurma güçlerine işaret ediyor.
5.Süspansiyon sırasında dengelenmiş.
6- Hafif ağırlıklı.
7Anti renk solması.
8- UV direnci.
9Rahat ve kapsamlı koruma.
 
%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 2
Tüm vücut güvenliği ipleri ve kemerleriZincir güçlendirilmiş bir şekilde birleştirilir.Metal kelepçeler (Emniyet kemeri kelepçeleri veya tri-glide kelepçeleri, giymek ve çıkarmak kolay) birHer kullanım için güvenliği garanti etmek için d halkalar.
 
Marka kavramı CO.BAIN: 
1Rahat ve kolay erişilebilir.
2Denge ve ağırlığa dayanıklı.
3.Sigortacı veTam koruma.
 
Ürün Özellikleri
 
HCON serisinin geliştirilmiş versiyonu, daha iyi konfor sağlamak için bel kemerleri.
 
1. Kılavuz, standartlar tarafından gerekli olan 15KN'den daha yüksek olan 29KN'lik bir kuvvete dayanabilen yüksek dayanıklılıklı PET lifinden yapılmıştır.
2Kürtlü donanım 22KN'den fazla güce dayanabilir, kayışların kesilmesini ve aşınmasını azaltmak için pürüzsüz kenarlara ve açılara sahiptir.
3Göğüs ve bacak kemerleri tam olarak ayarlanabilir, acil durumlarda hızlı serbest bırakılan kelepçelerle birleştirilir.
4Ürün uzun süreli süspansiyona uygun olmayan düşme koruması içindir; kurtarma bir kazadan hemen sonra yapılmalıdır.
5- Bağ ve iplik takım olarak kullanılır.
6Maksimum toplam ağırlık yükü 100 kg ile sınırlıdır.
 
Uygun Eğitim
 
 
a. Arka Dee yüzüğünü tutarak kemeri alın, kemerleri ayırmak için kemeri hafifçe sarın. Bacak, göğüs ve bel üzerindeki kelepçelerin serbest olduğundan ve kemerleri kapatmadığından emin olun.Ve tüm kemerlerin tamamen uzatılmasına izin verin.. bileşenlerin, webbing dikiş ve kelepçelerin kullanım öncesi denetimi yapın, sonra hizmetten çıkarma tarihini geçmediğini belirlemek için etiketi kontrol edin.
 
b. Kemeri arka Dee yüzüğüyle dışarıya doğru tutun, omuz kemerlerini elinizin üzerine koyun ve kemeri açık tutun.
 
C. Kemerini döndür ve dirseğin bir kısmını bir kol döngüsüne sok ve sonra kolunuz döngüye yerleştirin, diğer kolla işlemi tekrarlayın.Kemerin omuzlarınıza düşmesine izin verin ve omuz kemerlerinde bir bükülme olmadığından emin olun.
 
D. Göğüs kemerlerini, sonra bel kemerlerini (uygunsa) bağlayın ve bükülmemesini sağlayın.
 
e. Bacak kemerlerini bağlayın, kemerlerin bükülmemesini sağlayın ve örgülerin gevşek ucunun sizden uzaklaşmasını sağlayın.
 
f. Önce omuz kemerlerini sırtınızın ortasındaki arka Dee yüzüğünü belirlemek için ayarlayın.
 
G. Göğüs, bel (uygunsa) ve bacak kemerlerini sıkı bir şekilde ayarlayın, ne çok gevşek ne de çok sıkı olduklarından emin olun.sonra yerinde serbest webbing tutmak için webbing bekleyici kaydırın.
 
Zincirin enerji emici ucunu arka Dee yüzüğüne bağlayarak kemere bir iplik bağlayın.Dee yüzüğü kullanıcının sırtında bulunması nedeniyle bağlantı, takmadan önce yapılmalıdır., ancak bu pratik değilse, bağlama başka bir yetkili kişi tarafından yapılmalı ve kontrol edilmelidir.
 

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 3%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 4%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 5%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 6

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 7%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 8%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 9%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 10

 

Jian Feng Sling ve COBAIN serileri hakkında
 
Jian Feng Sling Co., Ltd, endüstriyel kaldırma ve malzeme taşımacılığı için kaldırma araçlarının ve güvenilir ve pratik hizmetlerin Çinli profesyonel tedarikçisidir.Çelik tel ipi, tel ip aletleri, sünger donanım aksesuarları, kaldırma araçları, zincir düzenleme, sentetik fiber sünger, Typhoon kanıtlanmış sünger serisi ve yükseklik güvenlik ekipmanları.Ürünleri sembolik altyapı projelerinde yaygın olarak kullanılıyorŞirketimiz uluslararası ve uluslararası itibar kazandı.
 
COBAIN serisi, 2016 yılında piyasaya sürülen kendi markası olan bir yükseklik güvenlik ekipman serisidir.
 

Anfeng Yükseltme ve TeçhizatJian Feng Sling tarafından üretilen tüm ürünlerin yetkili dağıtımcısı.

 
Anfeng Yükseltme ve Teçhizat hakkında
 
Şanghay Serbest Ticaret Bölgesi'nde bulunan Şanghay Anfeng Lifting & Rigging Ltd., kablo ve sargıları, yuvarlak sargıları, tel ve sargıları tedarik etmekte uzmanlaşmış deneyimli bir teknik ve satış şirketidir.Zincirler, düzenleme aksesuarları ve daha fazlası.
 
Anfeng, çelik tel ipleri, tel ip sargıları, kaldırma zincirleri ve aksesuarları, kurdele sargıları, yuvarlak sargılar, düşme koruma kemeri, tayfunlara dayanıklı seri ürünler, bağlama,Deniz kenarında demirleme hatları, zincir kaldırıcıları, kaldıraç kaldırıcıları, elektrikli kaldırıcılar, 1500 t'ye kadar olan zincirler ve kaldırma noktaları.
 
Teknik personelimiz, ürünlerin tüm güvenlik ve üretim gereksinimlerine uygun olduğundan emin olur. Anfeng, talep üzerine müşterilere DNV-GL, CCS, ABS ve diğer üçüncü taraf denetim sertifikaları sağlar..
 

%100 PES Yüksek Mukavemetli Emniyet Kemeri Düşme Koruması 11

 

Anfeng, kaldırma ve tahtalama endüstrisinde 20 yıllık deneyime sahip, sadece müşterilere yüksek kaliteli kaldırma ve tahtalama ürünleri sunmakla kalmayıp,aynı zamanda farklı projelere göre tam kaldırma çözümleri de sunar., örneğin teknik danışmanlık, çözüm tasarımı, ürün planlaması, yerinde yardım ve satış sonrası destek.
 
 

İletişim bilgileri
Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD.

İlgili kişi: Mr. JOHN XU

Tel: +86-13802941278

Faks: +86-21-61766112

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)