Mesaj gönder
Ana sayfa

Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. şirket Profili

şirket Profili
 
Neden bizi seçmelisiniz?
 
Biz Kimiz?
 
Şanghay Serbest Ticaret Bölgesi'nde bulunan Şanghay Anfeng Kaldırma ve Arma Ltd., deneyimli bir teknik, profesyonel üretim vedokuma sapanlar, yuvarlak sapanlar, tel halat ve sapanlar, zincirler, arma aksesuarları ve daha fazlasını tedarik etme konusunda uzmanlaşmış satış şirketi.
 
Şirketimiz, 20 yılı aşkın bir süredir kaldırma ve arma endüstrisinde bulunan ve 2010'dan beri Şanghay'da bulunan John Xu tarafından kurulmuştur. Şirketimiz, güvenilir stoklar ve kısa teslim süresi sağlayan fabrika tarafından doğrudan desteklenmektedir.Özel tasarımlı kaldırma ürünleri tedarik etme ve müşterilerin OEM gereksinimlerini karşılama konusunda teknik yeteneğe sahibiz.Anfeng Kaldırma ve Armabirinci sınıf kaldırma ve arma ürünleri tedarik etmek için güvenilir ortağınızdır.
 
Genişletilmiş ürün yelpazesi
 
1500 tona kadar çelik halatlar, halat sapanlar, kaldırma zincirleri ve aksesuarları, dokuma sapanlar, yuvarlak sapanlar, düşmeye karşı koruma koşumları, tayfun dayanıklı seri ürünler, bağlama, açık deniz demirleme halatları, zincirli vinçler, kaldıraçlı vinçler, elektrikli vinçler, pranga tedarik ediyoruz. ve kaldırma noktaları.
 
TALURIT yetkili distribütörüyüz.® swagers ve alüminyum halkalar (Çin'de münhasır olmayan distribütör), JPNHOIST Çift Hızlı Zincirli Vinçler,VITALI-ULUSLARARASIzincir blokları ve kaldıraçlı vinçler ve JIAN FENG SLING kaldırma ve arma ürünleri.
 
Eksiksiz çözümler ve belgelendirme hizmetleri:
 
1. Kaldırma çözümleri
Kaldırma ve arma sektöründe 20 yıllık tecrübemizle müşterilerimize sadece yüksek kaliteli kaldırma ve arma ürünleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda teknik danışmanlık, çözüm tasarımı, ürün planlama, yerinde yardım gibi farklı projelere göre komple kaldırma çözümleri sunuyoruz. ve satış sonrası destek.
 
2. Muayene, test ve belgelendirme
Teknik kadromuz, ürünlerin tüm güvenlik ve üretim gereksinimlerini karşıladığından emin olur.Talep üzerine müşterilerimize DNV-GL, CCS, ABS ve diğer üçüncü taraf denetim sertifikaları sağlıyoruz.
 
KYS ve hizmet veren lider firmalar
 
Firmamız ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi gibi güvenlik belgelerini almaktadır.
 
Şanghay merkezli, Doğu Çin ve Kuzey Çin pazarlarında kök salıyoruz.Ürünlerimiz inşaat makineleri, liman, nakliye, endüstriyel kaldırma, kara ve deniz mühendisliği gibi farklı sektörlerde kullanılmaktadır.Şirketimiz, Jiangnan Tersanesi, Hudong Zhonghua, Waigaoqiao Ağır Sanayi, Şanghay Limanı, Şanghay Kurtarma Bürosu, Çin Tüccarları Ağır Sanayi, Zhenhua Ağır Sanayi, Şanghay Elektrik Bürosu, Yantai Limanı, Qingdao Limanı, Dalian gibi son kullanıcılar için üretkenliği ve güvenliği önemli ölçüde artırıyor. Liman, Ningbo Limanı, Zhoushan Limanı, COSCO, CIMC, Yantai Raffles ve Penglai Jutao.

Şanghay merkezli, dünyaya bağlı

Şangay, finans, ticaret, nakliye ve teknolojik yenilik merkezleri olarak Çin'in en gelişmiş şehirlerinden biridir.Şanghay Limanı, dünyanın en işlek limanlarından biridir.Şanghay, dünya çapında ilgi gören bir şehirdir.
 
Yurtdışındaki müşterilere hizmet vermedeki büyümesini ilerletmek için Şanghay'ın dünyaya yakınlığından yararlanıyoruz.Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, en son gelişmelerimizden haberdar olun, lütfen bizimle iletişime geçin veya Şanghay'da bizi ziyaret edin!
 
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
 
Kaldırma ve arma sektöründe 20 yıllık tecrübe ile, firmamızdokuma sapanlar, yuvarlak sapanlar, tel halat ve sapanlar, zincirler, arma aksesuarları ve daha fazlasını tedarik etme konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir teknik ve satış şirketi.BizGüvenilir stoklar ve kısa teslim süresi sağlayan fabrika tarafından doğrudan yedeklenir.

Teknik kabiliyetimiz, özel tasarımlı kaldırma ürünleri tedarik etmemizi ve müşterilerin OEM gereksinimlerini karşılamamızı sağlar.
 
Müşterilerimize sadece yüksek kaliteli kaldırma ve arma ürünleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda teknik danışmanlık, çözüm tasarımı, ürün planlaması, yerinde yardım ve satış sonrası destek gibi farklı projelere göre komple kaldırma çözümleri sunuyoruz.
 
Teknik kadromuz, ürünlerin tüm güvenlik ve üretim gereksinimlerini karşıladığından emin olur.Talep üzerine müşterilerimize DNV-GL, CCS, ABS ve diğer üçüncü taraf denetim sertifikaları sağlıyoruz.

 

 

Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Anfeng / AF, Jianfeng / JF, JPNHOIST, TALURIT®, VITALI-INTL

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : >50,000,000

Yıl kurulan : 2018

İhracat p.c : 80% - 90%

Business services: High quality lifting & rigging products, Custom-designed complete lifting solutions, Inspection, testing and certification services

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Sertifikalar Çin Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Sertifikalar Çin Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. Sertifikalar